Prof. Jerzy Kłoczowski
czwartek, 14 czerwiec 2007
Prof Jerzy Kłoczowski i J.J.BojarskiOd profesora Jerzego Kłoczowskiego Dyrektora Instytutu Europy Środkowo - Wschodniej:
blogoslawiony_klopot_myslenia_okladka.pdf Zaproszenie (182.84 KB)
blogoslawiony_klopot_myslenia_okladka.pdf Podziękowanie (161.07 KB)
Piotr Dymmel
piątek, 01 czerwiec 2007
Piotr DymmelSzanowny Panie,

Dziękuję za informację i zaproszenie do współpracy w tworzeniu Niecodziennika. Jeśli tylko nadarzy się okazja skorzystam(y) z tej propozycji. Tymczasem życzę dużo zdrowia i powodzenia w pracy. (...)

Z pozdrowieniami, Piotr Dymmel,
Archiwum Państwowe w Lublinie

Norbert Wojciechowski
piątek, 01 czerwiec 2007
Norbert WojciechowskiCieszę się, że wznowiony będzie druk "Niecodziennika Bibliotecznego". Naprawdę było to dobrze redagowane i interesujące czasopismo na tle "posuchy" prasowej na niwie kulturalnej Lublina. Oczywiście będziemy informować i dostarczać nasze nowości wydawnicze i zapraszać na promocje.

Pozdrawiam Norbert Wojciechowski,
„Norbertinum”
Fronczek
piątek, 01 czerwiec 2007
FronczekDziękuję pięknie za informację o wznowieniu „Niecodziennika”. Bez wątpienia, wznowienie wydawania „Niecodziennika to ważkie wydarzenie w życiu Lublina. Serdecznie gratuluję. Życzę wielu efektownych numerów. (...)

Pozdrawiam,
Zbigniew Włodzimierz Fronczek,
red. nacz. dwumiesięcznika "Lublin. Kultura i Społeczeństwo"
Eliza Sulima
piątek, 01 czerwiec 2007
Eliza Sulima(...) Uwagi co do Niecodziennika - brak takowych- jestem absolutnie oczarowana tym pismem i uważam je za jedno z najlepszych pism bibliotecznych w kraju - profesjonalizm w każdym calu - tak trzymać. Zawsze był niezwykle interesujący, z niecierpliwością zatem czekam na nowy numer. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę powodzenia.

Eliza Sulima,
MB Puławy
Artur Borzecki
piątek, 01 czerwiec 2007
Artur BorzeckiWitam.

Cieszę się, że Niecodziennik będzie ukazywał się w dalszym ciągu, czytelnicy (i sami bibliotekarze) zdążyli uzależnić się od pisma, a przerwa w jego wydawaniu frustrowała środowisko. Niecodziennik pomimo tego, ze wydawany przez MBP Lublin wykracza poza miasto,  integruje i informuje nie tylko Lublinian, ale tez i część województwa - dla przykładu dociera tez do Krasnegostawu. Jest (sic!) pismem żywym i atrakcyjnym nie tylko dla "moli książkowych". Czekam na nowy numer. Pozdrawiam Pana JJ Bojarskiego i współredaktorów.

Artur Borzecki,
MBP Krasnystaw
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.