II Lubelskie Targi Książki w Łopacie
środa, 10 grudzień 2008
Targi - Zdjęcie 043W „Galerii Bibliotecznej”  w WBP po raz drugi odbyły się targi książki promujących lubelskich wydawców oraz twórców Lublina i Lubelszczyzny. Książki można było nabyć w cenach promocyjnych wraz z autografami autorów min. Adama Kulika, Boghdana Królikowskiego, Józefa Zięby , Edy Ostrowskiej, ks. Alfreda Wierzbickiego czy Ewy Czerwińskiej.


Czytaj całość...
XI Kiermasz książki wydawnictw katolickich na KULu
poniedziałek, 08 grudzień 2008

Kiermasz książek - Zdjęcie 001W dniach 26-27 listopada odbył się w Kolegium Jana Pawła II na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim XI już z kolei kiermasz książki zorganizowany poprzez Stowarzyszenie  Wydawców Katolickich. Jak powiedział prezes Stowarzyszenia ks. Roman Szpakowski w tym roku wzięło udział 28 wystawców z całej Polski. Frekwencja odwiedzających i kupujących w tym roku wzrosła  względem ubiegłorocznej. Kupujący zaopatrywali się  w książki i kalendarze, oraz nagrania. (bjj)

Czytaj całość...
X Kiermasz Wydawców Katolickich
piątek, 23 listopad 2007
W Kolegium Jana Pawła II na KUL odbył się już  X- Kiermasz Stowarzyszenia Wydawnictw Katolickich zorganizowany przez prezesa ks. Marka Otolskiego MIC. Udział wzięło 25 wystawców z całej Polski, także nie należących do Stowarzyszenia. Oprócz książek sprzedawano również nagrania muzyczne i  kalendarze. Z Lublina obecne były Wydawnictwa KUL i Gaudium.
(bjj)
X Kiermasz SKW na KUL - Zdjęcie 159

Czytaj całość...
LUBELSKIE TARGI KSIĄŻKI
poniedziałek, 19 listopad 2007
Lubelskie Targi Książki - Zdjęcie 001Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Okręgu w Lublinie w dniach 16-17 listopada zorganizowały po raz pierwszy Targi Książek. W Galerii WBP wystawiło się dwudziestu wystawców.
Czytaj całość...
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.