"Sztukmistrze z Lublina" Drukuj
środa, 04 sierpień 2010

Szanowni Państwo!image_001.jpg
Od 19 do 22 sierpnia na ulicy Jezuickiej będzie można obejrzeć wystawę "Sztukmistrze z Lublina". Zaprezentujemy na niej twarze osób współtworzących kulturę Lublina. Wystawa przybierze postać bannera o długości ok. 100 m, na którym zostaną wydrukowane zdjęcia w formacie 50x50 cm.
Fotografie wyznaczą drogę na dziedziniec Archiwum Państwowego. W tym miejscu odbywać się będzie jedno z wydarzeń zaplanowanych w ramach Carnavalu Sztuk-Mistrzów - ośmiogodzinne czytanie powieści I. B. Singera"Sztukmistrz z Lublina".

Celem wystawy jest przedstawienie wizerunków jak największej liczby artystów i artystek,pracowników i pracownic instytucji kultury, animatorów i animatorek,których codzienna twórcza praca przybliża Miasto Lublin do uzyskania tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

W załączniku przesyłamy list od Prezydenta Miasta Lublin Adama Wasilewskiego, zachęcający do włączenia się w akcję.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tworzenie wystawy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Kingą Kulik lub Julią Goch ze Stowarzyszenia Homo Faber.


Kinga Kulik
tel.: 609 107 767
e-mail: kinga.kulik@hf.org.pl,
image_002.jpg
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.