Do szkoły już czas... Drukuj
czwartek, 02 wrzesień 2010

Mimo ulewnego deszczu dzieci z klasimage_010.jpg
 pierwszych  w Szkole Podstawowej Nr 38 im. H. Sienkiewicza w Lublinie przy ul. Wołodyjowskiego 3, punktualnie  o godz 11.30 rozpoczęły swój rok szkolny. Dla nich to pierwszy dzwonek. Dyrektor placówki Mirosław Wójcik ciepło i krótko przywitał pierwszaków, ich rodziców, dziadków i osoby towarzyszące. Dzieci imiennie zostały wyczytane według kolejności klas wraz ze swoimi wychowawczyniami: Hanną Daruk, Elżbietą Dudziak,  Grażyną Młodzikowską-Suryś i  Anną Ślusrską. Potem udały się do swoich klas. Pierwsze lekcje były dynamiczne i trwały krótko. Potem mierzenie mundurków. Ślubowanie pierwszaków planowane jest w szkole na 8 października. Wystąpią już w strojach galowych.

Przed pierwszakami o. godz. 08.30 – pozostali uczniowie udali się wraz ze sztandarem szkoły do kościoła na mszę świętą w intencji rozpoczętego roku szkolnego. Po mszy miała miejsce  akademia dla uczniów klas II-VI w sali gimnastycznej i spotkanie z wychowawcami. Tak więc do końca roku zostało dzieciom 10 miesięcy wytężonej pracy.
Zapraszamy wszystkie dzieci do korzystania z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego Fili nr 24  przy ul. Juranda (jjb)
image_001.jpg
image_0011.jpg
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 im. H. Sienkiewicza w Lublinie - Mirosław Wójcik
image_009.jpg
image_003.jpg
image_002.jpg
image_004.jpg
image_005.jpg
image_006.jpg
image_007.jpg
Wychowawczyni kl 1 c mgr Grażyna Młodzikowska-Suryś< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.