Termomodernizacja biblioteki na ul. Leonarda Drukuj
środa, 11 wrzesień 2013
image_001.jpgOd 19 sierpnia br.  trwa termomodernizacja  Filii nr 26 – Miejskiej Biblioteki Publicznej. Budynek który powstał w latach siedemdziesiątych na os. Krasińskiego (LSM) jest ocieplany. Ekipa budowlana wymienia także starą stolarkę okienną na nowe okna. Ten etap prac powoli dobiega końca. Wymienia się ostatnie okna. Po drugiej połowie października planuje się otwarcie biblioteki - jak  informuje  Anna Orzełowska kierownik filii. Biblioteka  po ociepleniu i wymianie okien będzie pomalowana. Dalszy etap prac modernizacyjnych wewnątrz – wymiana oświetlenia i podłogi, modernizacja sanitariatów, które pamiętają czasy wczesnego „Gierka” - zostanie wykonany w niedalekiej przyszłości.
Czytelnicy i bibliotekarki muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać na nowy wystrój placówki kulturalnej.Ufajmy, że teraz sprawy nabiorą szybszego tempa. Najbliższa biblioteka czynna to Filia nr 24 przy ul. Juranda 7. Zapraszamy serdecznie.
(jjb)
fot. Jerzy Jacek Bojarski

image_002.jpg
image_003.jpg
image_004.jpg
image_005.jpg
image_006.jpg
image_007.jpg
image_008.jpg
image_009.jpg
image_010.jpg
image_011.jpg
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.