"Literacka dzielnica Lublina" - zagłosuj Drukuj
piątek, 04 wrzesień 2015

image_003.jpgGorąca prośba – poświęć trochę czasu – zagłosuj i namów innych.

 Filia 34 zwraca się z uprzejma prośba o oddanie głosu na niniejszy projekt ze względu na ścisłą współprace ze Stowarzyszeniem Kulturalno - Oświatowym "Węglin Północny" i spotkaniami, które w związku z projektem odbędą się w bibliotece.

Głosowanie internautów w projekcie "Tu mieszkam , tu zmieniam"

Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe „Węglin Północny” w Lublinie prosi o oddanie głosów na nasz projekt

"Literacka dzielnica Lublina"

na stronie: (szukaj cierpliwie )

http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/zasady.html


Projekt adresowany jest do mieszkańców dzielnicy Węglin Północny, gdzie patronami ulic są bohaterowie literaccy z rożnych epok począwszy od Starożytności, aż do okresu Młodej Polski.. W ramach zadania przewidziane jest przygotowanie i realizacja cyklu Weekendów Literackich ( czytanie dzieł literackich, projekcje filmów, prezentacje multimedialne, warsztaty , dyskusje, występy Amatorskiego Teatru Towarzyskiego .

Każde spotkanie poświęcone będzie innemu patronowi.

Ponadto wzbogacona zostanie przestrzeń dzielnicy poprzez adaptację wybranej ulicy do realiów odpowiadających epoce literackiej .Zakładamy wykonanie zakątków (miejsc) tematycznych odnoszących się do postaci bohatera-patrona ulicy oraz wykonanie ozdobnych tablic z nazwą ulicy i numerem posesji.

Głosuj na nasz projekt - Twój głos przekłada się na złotówki, które pomogą zrealizować społeczny projekt. - Stowarzyszenie KO "Węglin Północny"
--  Ewa Domaszewicz Filia nr 34 MBP Lublin  ul. Judyma 2A 
< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.