PROGRAM: CARNAVAL SZTUKMISTRZÓW 2019 Drukuj
czwartek, 25 lipiec 2019
image_001.jpg



















CZWARTEK 25.07.

12.00 – 21.00 Urban Highline Festival
 - Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska,
Lubelskie Centrum Konferencyjne - Centrum Spotkania Kultur ul. Artura Grottgera
13:00 - 19:00 | Animacje i konkursy
- Stokrotka Strefa Relaksu, Błonia pod Zamkiem 17.00 Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.00 Imre Bernath „Social Salto”
 - Plac Litewski
17.00 Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
17.00 Pan Pedrro „Wesoły Cyrk Pana Pedrro”
 - Plac przy Trybunale
17.00 Bucket Guys „Feel the Beat”
- Plac po Farze
18.00 Mona Circo „On Wheels”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Plac Litewski
18.00 Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
 - Plac przy Trybunale
19.00 Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.00 Imre Bernath „Social Salto”
- Plac Litewski
19.00 Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
19.00 Pan Pedrro „Wesoły Cyrk Pana Pedrro”
 - Plac przy Trybunale
19.00 Bucket Guys „Feel the Beat”
 - Plac po Farze
20.00 Mona Circo „On Wheels”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Plac Litewski
20.00 Ale Risorio „La Kermesse”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
20.00 Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
 - Plac przy Trybunale
20.00 Ośr.„Brama Grodzka - Teatr NN” i Przyjaciele – „Powrót Sztukmistrza”
              Dziedziniec Wydziału Pedagogiki UMCS
20.00 The Beez „Schreibmaschine”
- Patio, ul.Grodzka 7
21.30 Zap „The Zap Show”
 - Patio, ul. Grodzka 7
22.30 - 23.30 The Beez „Schreibmaschine”
, Klub festiwalowy „Bar Żongler”  
             Błonia pod Zamkiem
PIĄTEK 26.07.
10.30 – 21.00 | Urban Highline Festival
 - Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska,
   Brama Krakowska, Lubelskie Centrum Konferencyjne  
   Centrum Spotkania Kultur ul. Artura Grottgera
13:00 - 19:00 | Animacje i konkursy
- Stokrotka Strefa Relaksu, Błonia pod Zamkiem
17.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - Plac Litewski
17.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
- ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
17.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - Plac przy Trybunale
17.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
- Plac Rybny
17.00 | Bucket Guys „Feel the Beat”
 - Plac po Farze
18.00 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 | Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Plac Litewski
18.00 | Kacper Wydmański  „Incredible Equilibrium”
 - ul. Krakowskie Przedmieście,  
              Pomnik Unii Lubelskiej
18.00 |  Imre Bernath „Social Salto”
- Plac przy Trybunale
18.00 | Pan Pedrro „Wesoły Cyrk Pana Pedrro”
 - Plac Rybny
19.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
- Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - Plac Litewski
19.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
19.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - Plac przy Trybunale
19.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
- Plac Rybny
19.00 | Bucket Guys „Feel the Beat”
- Plac po Farze
20.00 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 | Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Plac Litewski
20.00 | Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
20.00 | Imre Bernath „Social Salto”
 - Plac przy Trybunale
20.00 | Pan Pedrro „Wesoły Cyrk Pana Pedrro”
 - Plac Rybny
20.00 | Zap „The Zap Show”
 - Patio, ul. Grodzka 7
21.00 | Les Lendemains & Les Philébulistes „La Tangente du bras tendu”
- Plac Zamkowy
21.30 | Theater Irrwisch „Let it burn!”
- Plac przy Trybunale
22.00 | The Beez „Schreibmaschine”
- Patio, ul. Grodzka 7
22.30 - 23.30 | The Zap Show, Klub festiwalowy „Bar Żongler”
 - Błonia pod Zamkiem
SOBOTA 27.07.
10.30 – 21.00 | Urban Highline Festival
 - Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska,
Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska, Lubelskie Centrum Konferencyjne     
Centrum Spotkania Kultur ul. Artura Grottgera
11:00 - 19:00 | Animacje i konkursy
- Stokrotka Strefa Relaksu, Błonia pod Zamkiem
12.00 - 16.00 | Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych
 - Park przy CK w Lublinie
12.00 - 16.00 | Miasteczko cyrkowe Frikart
 - Błonia pod Zamkiem
14.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - Vivo! Lublin
15.00 - 18.30 | Warsztaty Cyrkowe
 - Vivo! Lublin
15.30 | DKŻ Węglin „Wielka Gra”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16.00 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac Litewski
17.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.00 | Imre Bernath „Social Salto”
 - Plac Litewski
17.00 | Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
- Plac przy Trybunale
17.00 | Bram Graafland „The Yelling Kitchen Prince”
 - Podwórko ul. Olejna
17.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - Plac Rybny
18.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 | Cie Basinga „Soka Tira”
- Plac Litewski
18.00 | Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
- ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
18.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - Plac przy Trybunale
18.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
- Plac Rybny
18.40 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac Litewski
19.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.00 | Theather Irrwisch „Grannies” walking act
- ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
19.00 | Imre Bernath „Social Salto”
- Plac przy Trybunale
19.00 | Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Vivo! Lubin
20.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
- Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 | Cie Basinga „Soka Tira”
- Plac Litewski
20.00 | Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
- ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
20.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - Plac przy Trybunale
20.00 | Bram Graafland „The Yelling Kitchen Prince”
 - Podwórko ul. Olejna
20.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
 - Plac Rybny
20.00 | Asphalt Theater  „The Chefs Orchestra”
 - Start: przed Trybunałem Koronnym, finish: Pl. po Farze
20:30 | Kompania Barolosolo „Plus Haut”
 - Podwórko Wydziału Pedagogiki UMCS
21.00 | Les Lendemains & Les Philébulistes „La Tangente du bras tendu”
 - Plac Zamkowy
21.30 | Theater Irrwisch „Let it burn!”
- Plac przy Trybunale
22.00 | KermesZ à l'Est
 – Plac po Farze
22.30 - 01.00 | Asphalt Theater / KermesZ à l'Est Klub festiwalowy „Bar Żongler”
 - Błonia pod Zamkiem
NIEDZIELA 28.07.
10.00 – 18.00 | Urban Highline Festival
 - Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska,
Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki / ul. Wieniawska, Lubelskie Centrum Konferencyjne  
Centrum Spotkania Kultur ul. Artura Grottgera
11:00 - 19:00 | Animacje i konkursy
- Stokrotka Strefa Relaksu, Błonia pod Zamkiem
12.00 - 16.00 | Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych
 - Park przy CK w Lublinie
12.00 - 16.00 | Miasteczko cyrkowe Frikart
 - Błonia pod Zamkiem
14.00 | Pan Ząbek „Powrót do przeszłości”
 - Vivo! Lublin
15.00 - 18.30 | Warsztaty Cyrkowe
 - Vivo! Lublin
16.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
16.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
 - Plac przy Trybunale
16.00 | Bram Graafland „The Yelling Kitchen Prince”
- Podwórko ul. Olejna
17.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.00 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac Litewski
17.00 | Theather Irrwisch „Grannies” walking act
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
17.00 | Imre Bernath „Social Salto”
- Plac przy Trybunale
18:00 | Kacper Wydmański  „Incredible Equilibrium”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 | Cie Basinga „Soka Tira”
- Plac Litewski
18.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
18.00 | Ale Risorio „La Kermesse”
 - Plac przy Trybunale
19.00 | Marcos Masetti „Darme Cuerda”
 - Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.00 | Cia. Alta Gama „Adoro”
 - Plac Litewski
19.00 | Mona Circo „On Wheels”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
19.00 | Imre Bernath „Social Salto”
- Plac przy Trybunale
19.00 | Bram Graafland „The Yelling Kitchen Prince”
 - Podwórko ul. Olejna
19.00 | Asphalt Theater  „The Chefs Orchestra”
 – Start: przed Trybunałem Koronnym, finish: Pl. po Farze
19.00 | Iluzjonista Piotr Denisiuk
 - Vivo! Lublin
20.00 | Kacper Wydmański „Incredible Equilibrium”
- Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 | Cie Basinga „Soka Tira”
- Plac Litewski
20.00 | Luca Bellezze „Melafilo”
 - ul. Krakowskie Przedmieście, Pomnik Unii Lubelskiej
20.00 | Pan Ząbek „Powrót do Przeszłości”
 - Plac przy Trybunale
20:30 | Kompania Barolosolo „Plus Haut”
 - Dziedziniec Wydziału Pedagogiki UMCS
20.30 | KermesZ à l'Est
 - Plac po Farze
21.00 | JAM session Klub festiwalowy „Bar Żongler”
 - Błonia pod Zamkiem

< Poprzedni   Następny >
Kopiowanie zamieszczonych materiałów i ich wykorzystywanie bez zgody autorów jest zabronione 2002 - 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone Niecodziennik Biblioteczny.